Clip-on-spole Danfoss För EV220B och EV250B24V, Spänningstyp: DC
Rek. pris 473 kr
458 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Spänningstyp: DC
Spänning:
24 V

För EV220B och EV250B
24V, Spänningstyp: DC
458 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DanfossBeskrivning
Clip-on-spole. Passar även äldre modell (EVSI och EVSIT).
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 4528193 |
| Utförande | Spänningstyp: DC |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 93 mm |
| Höjd | 46 mm |
| Effekt | 18 W |
| Vikt | 0,28 kg |
| Bredd | 67 mm |
| Färg | Blå |
| Material | Blå |
| Typ | Clip-on-spole |
| RSK-nr | 4528193 |
| EAN-nr | 5702428044547 |

