Ventilhus Danfoss RAV-20/8 Rak G20
Rek. pris 829 kr
734 kr
Se priset!
Beskrivning
Ventilhus från Danfoss. Med kopplingsdetaljer.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 4818522 |
| Dimension | G20 mm |
| Färg | Krom |
| Utförande | Rak, med kopplingsdetaljer, För montering på MMA ventiler |
| Material | Mässing |
| Serie | RAV |
| Typ | Ventilhus |
| Djup | 127 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Vikt | 0,44 kg |
| Bredd | 93 mm |
| RSK-nr | 4818522 |
| EAN-nr | 5702420010373 |

