Arbetslampa Einhell TE-CL 18/2000 LiAC-Solo
Rek. pris 899 kr
797 kr
Se priset!
BatterikitBatterikit Einhell 18V 2,5Ah
381 krLaddareLaddare Einhell Twincharger 3A
512 kr
TE-CL 18/2000 LiAC-Solo
797 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Arbetslampa från Varumärket Einhell. En del av Power X-Change-familjen. Optimal belysning tack vare högpresterande LED. Hög flexibilitet tack vare flexibelt svivlande lamphuvud. Universal användning tack vare en mängd fastsättningsalternativ. Hybridfunktion garanterar permanent driftberedskap. Levereras utan batteri och laddare (kan köpas separat).
Varumärke
EinhellBeskrivning
Arbetslampa från Varumärket Einhell. En del av Power X-Change-familjen. Optimal belysning tack vare högpresterande LED. Hög flexibilitet tack vare flexibelt svivlande lamphuvud. Universal användning tack vare en mängd fastsättningsalternativ. Hybridfunktion garanterar permanent driftberedskap. Levereras utan batteri och laddare (kan köpas separat).
Egenskaper
- Spänning: 18 / 100–240 V
- Antal LED:ar: 20 delar
- Ljusström: 2 000 lm
- Ljusfärg: 5 700 K
- Antal justeringssteg för ljusstyrkan: 3 inställningar
- Spänning: 18 / 100–240 V
- Antal LED:ar: 20 delar
- Ljusström: 2 000 lm
- Ljusfärg: 5 700 K
- Antal justeringssteg för ljusstyrkan: 3 inställningar
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4514114 |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Arbetslampa |
| Användningsområde | DIY |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Spänning | 18 V |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 250 mm |
| Vikt | 1,23 kg |
| Bredd | 189 mm |
| EAN-nr | 4006825637908 |




