Ficklampa GP Batteries C33 110lm
252 kr
Se priset!

C33 110lm
252 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ficklampa C33 110lm från GP Batteries är en ficklampa som levererar pålitlig belysning i alla väder. Ficklampan är 26 mm i diameter med belysning i sidan av greppet och den avger 150 lumen ljusstyrka framtill och 180 lumen från sidobelysningen i upp till 20 timmar. Ficklampan har magnetisk botten för kunna fästas i metaller. Den drivs av 2 AA-batterier som medföljer i förpackningen. IPX4-klassad.
Varumärke
GP BatteriesBeskrivning
Ficklampa C33 110lm från GP Batteries är en ficklampa som levererar pålitlig belysning i alla väder. Ficklampan är 26 mm i diameter med belysning i sidan av greppet och den avger 150 lumen ljusstyrka framtill och 180 lumen från sidobelysningen i upp till 20 timmar. Ficklampan har magnetisk botten för kunna fästas i metaller. Den drivs av 2 AA-batterier som medföljer i förpackningen. IPX4-klassad.
Recensioner
Mattias LVerifierad köpare
för 4 år sedanLyser starkt, bra kvalitet, smidig att använda.
+ Topp design och kvalitet
- Magneten på baksidan är rätt svag, mest en gimmick
Egenskaper
| Varumärke | GP Batteries |
| Art.Nr. | 450054 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Driftkälla | Batteri AA |
| Produkttyp | Ficklampa |
| Djup | 163 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Ljusflöde | 150 lumen |
| Vikt | 0,13 kg |
| Bredd | 26 mm |
| EAN-nr | 4891199183904 |
