Pannlampa Mareld Gleam 450
649 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gleam 450 är en stark pannlampa med flera ljuslägen som enkelt kan anpassas efter ditt behov. Har även rött varningsljus. Gummibeklädd på insidan för ett bra fäste på huvudet/hjälmen. Batterier ingår ej.
Varumärke
MareldBeskrivning
Gleam 450 är en stark pannlampa med flera ljuslägen som enkelt kan anpassas efter ditt behov. Har även rött varningsljus. Gummibeklädd på insidan för ett bra fäste på huvudet/hjälmen. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Mareld |
| Art.Nr. | 690001086 |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP64 |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | Batteri AA |
| Produkttyp | Pannlampa |
| Version | Utan batteri |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Ljusflöde | 450 lumen |
| Vikt | 0,11 kg |
| Bredd | 53 mm |
| EAN-nr | 7311662215477 |
