Skyddsrumsbygel Westal Wlf-IP44
280 kr/frp

Wlf-IP44
280 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WestalEgenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7216405 |
| Färg | Grå |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall |
| Serie | WLF |
| Produkttyp | Skyddsrumsbygel |
| Höjd | 59 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 194 mm |
| EAN-nr | 7393044214636 |

