Strålkastare Westal Magnum Grå
fr.1 958 kr
Välj variant

Magnum Grå
1 958 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Strålkastare. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium. Armaturen är bestyckad med ett LED-multichip på 50W. Färgtemperaturen är 4500K, 3915lm.
Varumärke
WestalBeskrivning
Strålkastare. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium. Armaturen är bestyckad med ett LED-multichip på 50W. Färgtemperaturen är 4500K, 3915lm.
50W 3915lm
Recensioner
Björn AVerifierad köpare
för 7 år sedanLyser toppenbra. Verkar vara rejäl.
+ Ljuset.
+ Ser stabil ut.
- Lite klumpig.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Svart |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 50, 100, 200 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Anslutning | Kopplingsdosa |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Magnum |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Djup | 106 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 325 mm |
