Armatur Arredo Spirit Krom LEDBredd: 330 mm
1 563 kr
Vald variant
Effekt:
3,6 W

Spirit Krom LED
Bredd: 330 mm
1 563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Armatur Spirit Krom LED från Arredo är en modern badrumsbelysning på arm för montering på badrumsspegel eller spegelskåp.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Armatur Spirit Krom LED från Arredo är en modern badrumsbelysning på arm för montering på badrumsspegel eller spegelskåp.
Armaturen har 3,6 W LED varmvit 12 V, IP 44 med transformator 200-240 V/50Hz in och 12 V ut max 6 W även transformaton är IP44.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 316728 |
| Färg | Krom |
| Effekt | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Eluttag | 3,6 W |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 330 mm |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Energieffektivitet | A+ |
| Belysning | Ja |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Spirit |
| Typ | LED-belysning |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 20 mm |
| Antal | 1 st/frp |
