Handtag Ballingslöv Bad HG-140 Grå
126 kr

Bad HG-140 Grå
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv Bad HG-140 Grå är ett rakt handtag i metall med lackerad grå struktur.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG140B |
| Färg | Grå |
| Bredd | 136 mm |
| Typ | Handtag |
| Material | Rostfritt |
| CC-mått | 128 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 30 mm |

