Handtag Ballingslöv HG-115
208 kr

HG-115
208 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv HG-115 i svart gjutjärn.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG115B |
| Färg | Svart |
| Bredd | 183 mm |
| Typ | Handtag |
| Material | Gjutjärn |
| CC-mått | 128 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Djup | 32 mm |

