Handtag Ballingslöv HG-185
211 kr

HG-185
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv HG-185 i svart gjutjärn.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG185B |
| Färg | Svart |
| Bredd | 173 mm |
| Material | Gjutjärn |
| Typ | Handtag |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 13 mm |

