Lampett Astro Sagara
fr.2 650 kr
Se priset!
Välj variant

Sagara
2 650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Lampett Astro Sagara Krom är en vacker lampett som med fördel placeras på varsin sida av spegeln.
Med denna lampett kan du förutom att skapa en snygg inredning också möjlighet att välja en spegel som är måttanpassad till ditt badrum. Sagara IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1168003A |
| Färg | Krom, Matt Svart |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Serie | Sagara |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 155 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 150, 280 mm |

