LED-armatur Beslag Design LadyBredd: 700 mm
2 099 kr
1 679 krSpara 20 %Kampanj71 tim kvar!

Lady
Bredd: 700 mm
1 679 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-armatur Lady är en LED-armatur för badrum med en modern och ren design utvecklad med ett universalfäste som gör att den både kan installeras på skåpet, väggen eller spegelns kant. Ej dimbar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-armatur Lady är en LED-armatur för badrum med en modern och ren design utvecklad med ett universalfäste som gör att den både kan installeras på skåpet, väggen eller spegelns kant. Ej dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 975030 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Stickkontakt |
| Effekt | 13 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 167 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| Serie | Lady |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-armatur |
| Vikt | 1,28 kg |
| Bredd | 700 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180019637 |




