Ljusramp 4AQUA LEDVit Blank, 600 mm
Rek. pris 1 850 kr
1 197 kr
1 188 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit Blank
Bredd:
600 mm

LED
Vit Blank, 600 mm
1 188 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusramp 4AQUA är en klassisk ramp med stilren belysning då man istället för spottar har en LED remsa. Passar till 4-Aquas spegelskåp.
Varumärke
4AQUABeskrivning
Ljusramp 4AQUA är en klassisk ramp med stilren belysning då man istället för spottar har en LED remsa. Passar till 4-Aquas spegelskåp.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | LA60M |
| Färg | Vit Blank |
| Effekt | 9,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Belysning | Ja, LED |
| Material | Lack/Impregnerad MDF |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 220 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Höjd | 16 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 9,6 W |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Ljusramp |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340196405368 |
