Taklampa Astro ZeppoSvart
4 790 kr
Se priset!

Zeppo
Svart
4 790 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AstroBeskrivning
Med taklampa Zeppo centrerad i taket belyser du hela badrummet på ett enkelt sätt.
Eftersom den är IP44-klassad som är den lämplig för användning i badrummets zon 2 och 3.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1176017 |
| Färg | Mattsvart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Taklampa |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Zeppo |
| Produkttyp | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 235 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5038856117158 |





