Vägglamp Bathlife Ljus
fr.1 575 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampan Bathlife Ljus passar perfekt över till exempel badrumsspegeln. Lampan monteras direkt på väggen och är anpassad för fast installation.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Vägglampan Bathlife Ljus passar perfekt över till exempel badrumsspegeln. Lampan monteras direkt på väggen och är anpassad för fast installation.
Dokument
Recensioner
Peter JVerifierad köpare
för 2 år sedanTill det priset är det en bra lampa. Den lyser upp vårt lilla badrum på ett bra sätt där den är placerad på badrumsskåpet.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Färg | Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 6, 9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Ljus |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 153 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 50 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 380, 600 mm |
