Vägglampa Aneta Menfi
Rek. pris 799 kr
454 kr
Se priset!

Menfi
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Aneta Menfi ger ditt badrum en touch av stil och elegans. De kompakta dimensionerna skapar en atmosfär av avslappning och lugn och passar perfekt på varje vägg. Den kromade ytan tillsammans med det opalvita glaset ger en sofistikerad estetik.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Menfi ger ditt badrum en touch av stil och elegans. De kompakta dimensionerna skapar en atmosfär av avslappning och lugn och passar perfekt på varje vägg. Den kromade ytan tillsammans med det opalvita glaset ger en sofistikerad estetik.
Lampans huvudmaterial är metall/glas. G9 sockel för ljuskälla med 33W max wattstyrka. Ljuskällor medföljer inte. Lampan ansluts till ström med fast montering. IP-klassificeringen på armaturen är IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10386-20 |
| Färg | Krom/Vit |
| Bredd | 155 mm |
| Längd | 140 mm |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Menfi |
| Sockel | G9 |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 130 mm |
| Effekt | 33 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,8 kg |
| EAN-nr | 7392986783910 |
