Vägglampa Astro Riva
3 660 kr

Riva
3 660 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astro Riva är en stilren lampett som är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Riva är en stilren lampett som är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Lampan levereras utan skärm. Skärm finns att köpa till som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1214001 |
| Färg | Krom |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Vägglampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Riva |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 350 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5038856009880 |






