Vägglampa Burlington Ornamental LED Oval
4 395 kr
3 823 krSpara 13 %Kampanj17 tim kvar!

Ornamental LED Oval
3 823 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Burlington Ornamental BL23 är en tubformad vägglampa med väggfäste i krom, sockel G9. Levereras med en 3,5W LED, som är utbytbar, det motsvarar en 28W halogenlampa. Belysningen är varmvit (3000K, 320 lumen) och är inte dimbar. Den munblåsta glasskärmen är handgjord och kan ha unika egenskaper som luftbubblor och individuella variationer. Den är IP44-klassad och CE-märkt.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Vägglampa Burlington Ornamental BL23 är en tubformad vägglampa med väggfäste i krom, sockel G9. Levereras med en 3,5W LED, som är utbytbar, det motsvarar en 28W halogenlampa. Belysningen är varmvit (3000K, 320 lumen) och är inte dimbar. Den munblåsta glasskärmen är handgjord och kan ha unika egenskaper som luftbubblor och individuella variationer. Den är IP44-klassad och CE-märkt.
Installation
Ska installeras av en behörig elektriker.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Ska installeras av en behörig elektriker.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | BL23 |
| Färg | Krom |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 3,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Garanti | 5 år |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Mässing/Glas |
| Yta | Blank |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 175 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 120 mm |


