Ljusnät Star Trading Golden
Rek. pris 239 kr
fr.199 kr
Se priset!
Välj variant

Golden
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nätslinga från Star Trading med LED lampor med vackert gyllene ljussken. Perfekt för dekoration i din trädgård.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Nätslinga från Star Trading med LED lampor med vackert gyllene ljussken. Perfekt för dekoration i din trädgård.
Recensioner
Lars.Olof WVerifierad köpare
för 3 månader sedanVar mycket nöjd med produkten. Passade perfekt.
+ Ett behagligt sken
- Kan inte hitta något
Bianca HVerifierad köpare
för 3 månader sedanEva FVerifierad köpare
för 4 månader sedanlite svårt och reda ut när det trasslar sig. skulle vara varmvitt ljus men är orange ljus
Johnny OVerifierad köpare
för 5 månader sedanMycket vackert ljusnät. Härligt vackert varmt sken. Hoppas det håller i många år. J.On
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusnät |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Golden Warm White |
| Ljustemperatur | 1900 K |
| Färg | Varmvit |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 5 mm |
| Antal Ljuskällor | 160, 200 st |
| Höjd | 2000, 3000 mm |
| Vikt | 0,391, 0,591 kg |
| Bredd | 2000, 3000 mm |
| Effekt/prestanda | 3,09, 3,12 W |
