Ljusslinga Star Trading Shiny Warm WhiteAntal Ljuskällor: 1200
699 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
24000 mm

Shiny Warm White
Antal Ljuskällor: 1200
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga med LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med ett avstånd på 2cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med ett avstånd på 2cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-60 |
| Antal Ljuskällor | 1200 st |
| Bredd | 24000 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 0 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Serie | Shiny Warm White |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069788 |


