Solcellsdekoration Star Trading Cage Svart LED Solcellslampa
189 kr
147 krSpara 22 %Kampanj

Cage Svart LED Solcellslampa
147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellsdekorationen Cage är en hängande dekoration av plast som lyses upp med filament LED som skiner i ett varmvitt sken med cirka 7 lumen. Den blir en vacker dekoration och är lättplacerad i en trädgård eller en balkong. I vår Cage serie har vi även en solcellsslinga. Placera solcellslampan så att panelen får direkt solljus under dagen för att ladda batterierna som medföljer på bästa sätt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekorationen Cage är en hängande dekoration av plast som lyses upp med filament LED som skiner i ett varmvitt sken med cirka 7 lumen. Den blir en vacker dekoration och är lättplacerad i en trädgård eller en balkong. I vår Cage serie har vi även en solcellsslinga. Placera solcellslampan så att panelen får direkt solljus under dagen för att ladda batterierna som medföljer på bästa sätt.
Förvandla din utomhusmiljö till en förtrollande oas med denna solcellsdekoration. Den är idealisk för att skapa en stämningsfull atmosfär under sena sommarkvällar på balkongen, uteplatsen eller i trädgården. Tack vare dess solcellsteknik är den inte bara miljövänlig, utan också kostnadseffektiv då den inte kräver någon elektricitet. Dessutom är den tillverkad av robust plast, vilket gör den tålig mot väder och vind. Den svarta färgen ger en elegant touch som passar in i alla typer av utemiljöer. Med sitt varmvita sken bidrar den till en mysig och inbjudande atmosfär.
Fördelar: Solcellsdekoration Star Trading Cage Svart LED Solcellslampa
- Drivs av solenergi, miljövänlig
- Lättviktig och enkel att installera
- Ger ett varmvitt sken, skapar mysig atmosfär
Fördelar: Solcellsdekoration Star Trading Cage Svart LED Solcellslampa
- Drivs av solenergi, miljövänlig
- Lättviktig och enkel att installera
- Ger ett varmvitt sken, skapar mysig atmosfär
Recensioner
Birgit NVerifierad köpare
för 2 år sedanLampan är dels snygg och lyser bra.
+ Lyser bra
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-64 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Cage |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Driftkälla | Solcell |
| Spänning | 1,2 V |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 210 mm |
| Ljusflöde | 7, 7 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 180 mm |
| EAN-nr | 7391482062512 |



