Minidownlight Hide-a-lite 1202 Multi 12VBorstad Stål 2700K
1 770 kr
333 krSpara 81 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Borstat Stål
Ljustemperatur:
2700 K

1202 Multi 12V
Borstad Stål 2700K
333 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dimbar downlight för anslutning till 12V AC/DC. Perfekt ROT-armatur för infällt montage i befintlig håltagning 57-60 mm. Finns i två färgtemperaturer - 2700K och 3000K. Distansring och distansram finns som tillbehör.
Med snabbplintar integrerat i bakstycket blir det enkelt att använda befintlig ledningsdragning, transformator och dimmer vid utbyte av äldre halogenarmaturer.
Med snabbplintar integrerat i bakstycket blir det enkelt att använda befintlig ledningsdragning, transformator och dimmer vid utbyte av äldre halogenarmaturer.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Dimbar downlight för anslutning till 12V AC/DC. Perfekt ROT-armatur för infällt montage i befintlig håltagning 57-60 mm. Finns i två färgtemperaturer - 2700K och 3000K. Distansring och distansram finns som tillbehör.
Med snabbplintar integrerat i bakstycket blir det enkelt att använda befintlig ledningsdragning, transformator och dimmer vid utbyte av äldre halogenarmaturer.
Med snabbplintar integrerat i bakstycket blir det enkelt att använda befintlig ledningsdragning, transformator och dimmer vid utbyte av äldre halogenarmaturer.
1202 Multi 12V Borstad Stål - 2700K. 290lm, Spridningsvinkel 70°, 4,3W, 12V AC/DC. IP44.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7464997 |
| Färg | Borstat Stål |
| Effekt | 4,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Anslutning | Snabbplint |
| Energieffektivitet | A++ |
| Håltagningsmått | 58 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Infällnadsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 19 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 70 ° |
| Inbyggnadsdjup | 17 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 70 mm |
| EAN-nr | 7392971129334 |




