Beam Portabel LED-lampaSvart
449 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Beam Portabel LED-lampa
Svart
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Beam portabel LED-lampa är en belysningslösning designad för att förbättra alla utrymmen. Denna innovativa lampa kombinerar modern funktionalitet med en elegant design, vilket ger dig bästa möjliga användarupplevelse. Dess beröringskänsliga knapp gör det enkelt att tända och släcka lampan, samt justera ljusstyrkan så att den passar dina behov.
Varumärke
KreafunkBeskrivning
Beam portabel LED-lampa är en belysningslösning designad för att förbättra alla utrymmen. Denna innovativa lampa kombinerar modern funktionalitet med en elegant design, vilket ger dig bästa möjliga användarupplevelse. Dess beröringskänsliga knapp gör det enkelt att tända och släcka lampan, samt justera ljusstyrkan så att den passar dina behov.
Beam är trådlös, vilket gör att du kan placera den var som helst utan krångel med sladdar. Den kommer med en löstagbar bas, vilket gör det enkelt att rikta ljuset åt alla håll.
Egenskaper
- Material: 100% återvunnen plast, järn, silikon
- Batteritid: Upp till 30 timmar
- Uppladdningstid: 1-2 timmar
- Batteri: Inbyggt litiumbatteri 600 mAh
- Färgtemperatur: 2700-6500K
- Laddningskabel: USB-C (Ingår)
- IP-klass: IPX4 (Vattenresistent)
- Dimbar
- Roterbar bas
- Riktbart lyse
Egenskaper
- Material: 100% återvunnen plast, järn, silikon
- Batteritid: Upp till 30 timmar
- Uppladdningstid: 1-2 timmar
- Batteri: Inbyggt litiumbatteri 600 mAh
- Färgtemperatur: 2700-6500K
- Laddningskabel: USB-C (Ingår)
- IP-klass: IPX4 (Vattenresistent)
- Dimbar
- Roterbar bas
- Riktbart lyse
Egenskaper
| Varumärke | Kreafunk |
| Art.Nr. | KFYI12 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 82 mm |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Spänning | 5 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 96 mm |
| Längd | 82 mm |
| Ljustemperatur | 2700-6500 K |
| Vikt | 0,15 kg |
| Ljuskälla | Inbyggd LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Beam |
| Typ | Bordslampa |
| EAN-nr | 5713680603557 |
