Bordslampa Aneta Athena
Rek. pris 1 499 kr
1 205 kr
832 krSpara 31 %Kampanj

Athena
832 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Aneta Athena ger en rustik touch till ditt hem. Den eleganta textilskärmen ger den en mjuk och behaglig belysning och storleken gör att den passar perfekt på en skänk eller sidobord.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Athena ger en rustik touch till ditt hem. Den eleganta textilskärmen ger den en mjuk och behaglig belysning och storleken gör att den passar perfekt på en skänk eller sidobord.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 18313-00-00 |
| Färg | Naturvit |
| Bredd | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Keramik/Textil |
| Serie | Athena |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 580 mm |
| Längd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,95 kg |
| EAN-nr | 7041661276956 |





