Bordslampa Aneta Balder
1 299 kr

Balder
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Aneta Balder ger ditt skrivbord en elegant och modern touch. Svart bas med detaljer i matt mässing.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Balder ger ditt skrivbord en elegant och modern touch. Svart bas med detaljer i matt mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 68920-15 |
| Färg | Svart/Matt Mässing |
| Bredd | 160 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Balder |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,9 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 550 mm |
| Längd | 480 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,2 kg |
| EAN-nr | 7041661266599 |
