Bordslampa Aneta Ceres
Rek. pris 1 049 kr
fr.839 kr
fr.786 krSänkt pris!
Välj variant

Ceres
786 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Aneta Ceres har en stilren och tidlös design med raka och rena former. Den platta lampfoten och den eleganta lampskärmen i metall ger ett modernt intryck som passar perfekt i det skandinaviska hemmet.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Ceres har en stilren och tidlös design med raka och rena former. Den platta lampfoten och den eleganta lampskärmen i metall ger ett modernt intryck som passar perfekt i det skandinaviska hemmet.
Ceres bordslampa är både praktisk och snygg och ger en behaglig belysning vid arbete eller läsning. Strömbrytaren är placerad på lamphuvudet för att vara lättillgänglig.
Ceres bordslampa kan även kombineras med andra lampor i Ceres-familjen.
Ceres bordslampa kan även kombineras med andra lampor i Ceres-familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Beige, Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ceres |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 460 mm |
| Längd | 370 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,8 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
