Bordslampa Aneta Ester Hög
Rek. pris 599 kr
fr.479 kr
fr.332 krSpara 31 %Kampanj4 tim kvar!
Välj variant

Ester Hög
332 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Aneta Ester Hög är en hög och stilren bordslampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Ester Hög är en hög och stilren bordslampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem.
Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet. Lägg till en valfri skärm för att skapa den perfekta belysningen för ditt hem.
OBS! Skärm säljs separat.
OBS! Skärm säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Silver, Vit |
| Bredd | 130 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ester |
| Längd | 130 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 530 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,65 kg |
| Kabellängd | 2, 1,5 m |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
