Bordslampa Aneta Globus 24cm
fr.999 kr
fr.555 krFrån 25 %Kampanj
Välj variant

Globus 24cm
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Aneta Globus i brunfärgat glas med ljuskälla inuti glasbollen som ger ett dekorativt och bekvämt ljus.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Globus i brunfärgat glas med ljuskälla inuti glasbollen som ger ett dekorativt och bekvämt ljus.
Max 25W E14 päronlampa, ingår ej.
Sladd med mellanströmbrytare och stickpropp.
Sladd med mellanströmbrytare och stickpropp.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Brun, Vit/Klar |
| Bredd | 240 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Glas |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Globus |
| Längd | 240 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Vikt | 1, 1,4 kg |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
