Bordslampa Aneta Tabela
1 399 kr

Tabela
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Aneta Tabela är en snygg och praktisk bordslampa för moderna hem. Med en trådlös laddplatta på lampfoten och ett USB-uttag kan du ladda dina enheter utan krångel.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Tabela är en snygg och praktisk bordslampa för moderna hem. Med en trådlös laddplatta på lampfoten och ett USB-uttag kan du ladda dina enheter utan krångel.
En perfekt lampa för att ge ditt hem en modern touch och enkel laddning. Lamphuvudet kan justeras i höjdled för optimal belysning. Lampans strömbrytare sitter lättåtkomligt på lamphuvudet.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 18204-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 195 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Tabela |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 520 mm |
| Längd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,55 kg |
| EAN-nr | 7041661274471 |






