Bordslampa House Nordic Paris
fr.1 079 kr
Välj variant

Paris
1 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Lampa från House Nordic med 200 cm tygsladd. Glödlampa: GU10/5W LED/IP20.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Mässing, Svart |
| Montering | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Höjd | 470 mm |
| Längd | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |

