Bordslampa Nordlux AlanisSvart
649 kr

Alanis
Svart
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Alanis har en tiosidig profil som skapar ett unikt designuttryck – stramt och mjukt på samma gång. De slanka, enkla linjerna gör den perfekt att placera på din skänk, ditt nattduksbord eller skrivbord.
Alanis har en tiosidig profil som skapar ett unikt designuttryck – stramt och mjukt på samma gång. De slanka, enkla linjerna gör den perfekt att placera på din skänk, ditt nattduksbord eller skrivbord.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Alanis har en tiosidig profil som skapar ett unikt designuttryck – stramt och mjukt på samma gång. De slanka, enkla linjerna gör den perfekt att placera på din skänk, ditt nattduksbord eller skrivbord.
Alanis har en tiosidig profil som skapar ett unikt designuttryck – stramt och mjukt på samma gång. De slanka, enkla linjerna gör den perfekt att placera på din skänk, ditt nattduksbord eller skrivbord.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213455003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metal |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | ALANIS |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 495 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 1,45 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 145 mm |
| EAN-nr | 5704924012150 |

