Bordslampa Nordlux Allie
Rek. pris 739 kr
649 kr
Se priset!

Allie
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Allie är en liten bordslampa som ser ut som en fin liten svamp ute i skogen. Rottinglampan är inspirerad av naturen och skapar ett vackert spel av ljus och skugga. Perfekt för att lysa upp i barnrummet. Trädesignen skapar ett vackert ljus- och skuggspel. Max 25 watt.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Allie är en liten bordslampa som ser ut som en fin liten svamp ute i skogen. Rottinglampan är inspirerad av naturen och skapar ett vackert spel av ljus och skugga. Perfekt för att lysa upp i barnrummet. Trädesignen skapar ett vackert ljus- och skuggspel. Max 25 watt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412765060 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Rotting |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Allie |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 288 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,684 kg |
| Kabellängd | 150 m |
| Djup | 300 mm |
| EAN-nr | 5704924018794 |






