Bordslampa Nordlux Carmen
1 249 kr

Carmen
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Carmen är en familj med ett minimalistiskt och klassiskt men ändå mjukt och rundat designuttryck. Skärmarna i flera lager säkerställer ett mjukt och bländfritt ljus som skapar den perfekta atmosfären var du än placerar den.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Carmen är en familj med ett minimalistiskt och klassiskt men ändå mjukt och rundat designuttryck. Skärmarna i flera lager säkerställer ett mjukt och bländfritt ljus som skapar den perfekta atmosfären var du än placerar den.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213615003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 260 mm |
| Diameter | 260 mm |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metal |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | CARMEN |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 430 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 1,17 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 260 mm |
| EAN-nr | 5704924012969 |

