Bordslampa Nordlux DeanSvart
349 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Dean från Nordlux är en stilren armatur som passar ihop med en större globlampa. Med referenser till exklusiv hotellstil med stora möbler och härliga tyger kompletterar Dean designtrenden “more is more”. Det slutliga uttrycket uppnås genom valet av en dekorationsglödlampa som fulländar den extravaganta looken. Denna bordslampa levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bordslampa Dean från Nordlux är en stilren armatur som passar ihop med en större globlampa. Med referenser till exklusiv hotellstil med stora möbler och härliga tyger kompletterar Dean designtrenden “more is more”. Det slutliga uttrycket uppnås genom valet av en dekorationsglödlampa som fulländar den extravaganta looken. Denna bordslampa levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 46605003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Dean |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Höjd | 150 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,64 kg |
| EAN-nr | 5701581407282 |


