Bordslampa Nordlux Devone
Rek. pris 549 kr
fr.479 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Devone är den perfekta skrivbordslampan för barnrummet med sin fina design, pennförvaring och telefonhållare. Devone är tillverkad i metall med en cool trädetalj högst upp, och den har ett flexibelt lamphuvud som gör den idealisk för att skapa bra läsbelysning.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Devone är den perfekta skrivbordslampan för barnrummet med sin fina design, pennförvaring och telefonhållare. Devone är tillverkad i metall med en cool trädetalj högst upp, och den har ett flexibelt lamphuvud som gör den idealisk för att skapa bra läsbelysning.
Lampan kan inte dämpas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Grön, Rosa, Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Devone |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 220 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 435 mm |
| Vikt | 1,03 kg |
| Djup | 150 mm |
| Djup | 150 cm |
