Bordslampa Nordlux GrantSvart
Rek. pris 979 kr
648 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Grant
Svart
648 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Grant från Nordlux är en stilren bordslampa som balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den vackra, lysande glaskupolen omsluts av basen vilket skapar en fulländad och dekorativ helhet. Denna lampa levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bordslampa Grant från Nordlux är en stilren bordslampa som balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den vackra, lysande glaskupolen omsluts av basen vilket skapar en fulländad och dekorativ helhet. Denna lampa levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 46635003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 145 mm |
| Diameter | 145 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Grant |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Höjd | 410 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,06 kg |
| Bredd | 145 cm |
| EAN-nr | 5701581407886 |


