Bordslampa Nordlux Haze
Rek. pris 649 kr
569 kr
Se priset!

Haze
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Haze är en bordslampa med vacker form, där foten i keramik och skärmen i tyg kontrasterar vackert mot varandra. Formen liknar nästan en regnbåge i en dämpad beige färg. Skärmen ger ett mysigt, varmt ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Haze är en bordslampa med vacker form, där foten i keramik och skärmen i tyg kontrasterar vackert mot varandra. Formen liknar nästan en regnbåge i en dämpad beige färg. Skärmen ger ett mysigt, varmt ljus.
Egenskaper
- Mjukt formspråk
- Det mysiga ljuset skiner genom tygskärmen
- Materialblandning: Keramisk bas och tygskärm
- Max watt: 40
- Mjukt formspråk
- Det mysiga ljuset skiner genom tygskärmen
- Materialblandning: Keramisk bas och tygskärm
- Max watt: 40
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412705009 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 240 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Keramik |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Haze |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 420 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,53 kg |
| Kabellängd | 150 m |
| Djup | 240 mm |
| EAN-nr | 5704924018770 |








