Bordslampa Nordlux Largo
574 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Largo från Nordlux ger associationer till en rå och läcker vindsvåning i New York. I kombination med exponerade tegelväggar, obehandlat trä, stora fönsterpartier och industriella möbler skapar Largo autenticitet och mysig belysning i varje hörn av ditt hem. Lampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bordslampa Largo från Nordlux ger associationer till en rå och läcker vindsvåning i New York. I kombination med exponerade tegelväggar, obehandlat trä, stora fönsterpartier och industriella möbler skapar Largo autenticitet och mysig belysning i varje hörn av ditt hem. Lampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 46655003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 170 mm |
| Diameter | 170 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Largo |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Höjd | 515 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 170 cm |
| EAN-nr | 5701581408487 |


