Bordslampa Nordlux Mento LED
fr.574 kr
Välj variant
Beskrivning
Bordslampa Mento LED i metall med kontakt på lampan.
Skyddsklass: Klass 3
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 170 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Sockel | Integrerad |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Arbetsbelysning |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Mento |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 390 mm |
| Bredd | 170 cm |
| Djup | 110 mm |
| Djup | 110 cm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |

