Bordslampa Nordlux Ray
Rek. pris 549 kr
479 kr
Se priset!

Ray
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bordslampa Nordlux Ray med stomme av kromad metall och vit glasskärm.
- Strömbrytare: På sladden
- Kabellängd: 180 cm
- Skyddsklass: 2
Ljuskälla ingår ej.
- Kabellängd: 180 cm
- Skyddsklass: 2
Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 63201033 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 150 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Arbetsbelysning |
| Material | Metall/Glas |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Bredd | 150 cm |
| EAN-nr | 5701581253582 |


