Bordslampa Venture Home Caen
1 275 kr
1 100 krSpara 14 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Bordslampan Caen har ett grått underrede i trä med slitningar som ger lampan ett rustik uttryck. Underredet har en vacker design med rundade former som skapar en mjuk känsla. Lampskärmen är i linne och har en vacker jordnära beige färg. Med den här lampan får du en elegant inredningsdetalj och ett behagligt sken och den höga höjden gör att lampan gör sig perfekt i fönstret eller på en byrå i vardagsrummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Bordslampan Caen har ett grått underrede i trä med slitningar som ger lampan ett rustik uttryck. Underredet har en vacker design med rundade former som skapar en mjuk känsla. Lampskärmen är i linne och har en vacker jordnära beige färg. Med den här lampan får du en elegant inredningsdetalj och ett behagligt sken och den höga höjden gör att lampan gör sig perfekt i fönstret eller på en byrå i vardagsrummet.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17011-000 |
| Färg | Beige/Ljusgrå |
| Bredd | 350 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Serie | Caen |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 620 mm |
| Längd | 350 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 350 cm |
| EAN-nr | 7340206971029 |









