Bordslampa Venture Home Dasir
fr.135 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dasir bordslampa från Venture Home, fot i metall. Skärm ingår ej.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Mörkgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 424 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/PVC |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 kW |

