Bordslampa Venture Home Ferrand
819 kr
630 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Med Ferrand får du en klassisk bordslampa med en modern touch! Lampan har en nordisk design med en stilren lampfot i svart järn och en vit lampskärm i glas. Den här lampan passar i alla hem och inredningsstilar och gör sig extra fin när den lyser upp kvällarna på fönsterkarmen. Lampan ger ifrån sig ett vackert sken som lyser upp hemmet och skapar en mysig och harmonisk känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Med Ferrand får du en klassisk bordslampa med en modern touch! Lampan har en nordisk design med en stilren lampfot i svart järn och en vit lampskärm i glas. Den här lampan passar i alla hem och inredningsstilar och gör sig extra fin när den lyser upp kvällarna på fönsterkarmen. Lampan ger ifrån sig ett vackert sken som lyser upp hemmet och skapar en mysig och harmonisk känsla.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17017-001 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 50 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 420 mm |
| Längd | 250 mm |
| Ljuskälla | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Serie | Ferrand |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 2,2 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340206971111 |









