Valnöt
519 kr
Se priset!

Valnöt
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Venture Homes moderna bordslampa i valnöt från serien Fjällen fångar stämningen och blir en snygg inredningsdetalj i ditt hem!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Venture Homes moderna bordslampa i valnöt från serien Fjällen fångar stämningen och blir en snygg inredningsdetalj i ditt hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20025-125 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Fjällen |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 200 cm |
| Diameter | 200 cm |
| EAN-nr | 7340220800671 |








