Bordslampa Venture Home MorisVit
849 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Moris
Vit
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utomhuslampan Moris är den ultimata bordslampan för att förvandla din utomhusmiljö till en inbjudande och praktisk plats när kvällen infinner sig. Tillverkad av plast och stål, kombinerar Moris stil med funktionalitet. Denna lampa drivs av ström via en 200 cm lång sladd, vilket ger dig flexibilitet att placera den precis där du vill.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Utomhuslampan Moris är den ultimata bordslampan för att förvandla din utomhusmiljö till en inbjudande och praktisk plats när kvällen infinner sig. Tillverkad av plast och stål, kombinerar Moris stil med funktionalitet. Denna lampa drivs av ström via en 200 cm lång sladd, vilket ger dig flexibilitet att placera den precis där du vill.
Moris imponerar med sin eleganta svart-vita design, vilket gör den till ett tidlöst tillskott till trädgårdar, uteplatser och balkonger. Den skapar en mysig atmosfär och är perfekt för att förlänga dina utomhuskvällar.
Moris är mer än bara en bordslampa; den är en pålitlig följeslagare som lyser upp din utomhusmiljö och gör den både vacker och funktionell. Den är lättskött och enkel att använda. Med Moris kan du skapa en lockande atmosfär och njuta av dina kvällar utomhus med stil.
Moris är mer än bara en bordslampa; den är en pålitlig följeslagare som lyser upp din utomhusmiljö och gör den både vacker och funktionell. Den är lättskött och enkel att använda. Med Moris kan du skapa en lockande atmosfär och njuta av dina kvällar utomhus med stil.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 7555-100 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Höjd | 520 mm |
| Spänning | 220 V |
| Vikt | 3 kg |
| Diameter | 28 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Moris |
| EAN-nr | 7340220812261 |






