Bordslampa Venture Home Nancy
1 467 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Med bordslampan Nancy får du en kaxig inredningsdetalj som står sig över tid! Lampan har en modern design med en fot i grå betong och en lampskärm i svart linne-tyg. Den generösa storleken och genomtänkta designen gör att lampan fungerar lika bra som en praktisk ljuskälla och som trendig dekoration. Använd som fönsterlampa eller placera på en synlig plats för att höja stilnivån i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Med bordslampan Nancy får du en kaxig inredningsdetalj som står sig över tid! Lampan har en modern design med en fot i grå betong och en lampskärm i svart linne-tyg. Den generösa storleken och genomtänkta designen gör att lampan fungerar lika bra som en praktisk ljuskälla och som trendig dekoration. Använd som fönsterlampa eller placera på en synlig plats för att höja stilnivån i hemmet.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17036-002 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 630 mm |
| Längd | 400 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Betong |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Nancy |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 3,1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340206971302 |









