Bordslampa Venture Home Torcello
fr.640 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Torcello
640 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Torcello är en klassisk och tidlös bordslampa som passar bra in i de flesta hem och inredningsstilar! Lampfoten har en rundad form och är tillverkad i betong vilket passar perfekt till den beiga lampskärmen i linne-tyg. Lampan har en stilren och enkel design som passar att placera nästan vart som helst där extra belysning eller dekoration behövs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Torcello är en klassisk och tidlös bordslampa som passar bra in i de flesta hem och inredningsstilar! Lampfoten har en rundad form och är tillverkad i betong vilket passar perfekt till den beiga lampskärmen i linne-tyg. Lampan har en stilren och enkel design som passar att placera nästan vart som helst där extra belysning eller dekoration behövs.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Beige/Vit |
| Bredd | 320 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 510 mm |
| Längd | 320 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Betong |
| Serie | Torcello |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 3,7 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
