Control Box Beslag Design A 24V max 60W
989 kr

A 24V max 60W
989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Control Box System, en lösning som enkelt kan integreras i dagens smarta hem. Ett antal sensorer samt en kontrollbox enhet skapar enkel och säker styrning av ett flertal belysningslösningar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Control Box System, en lösning som enkelt kan integreras i dagens smarta hem. Ett antal sensorer samt en kontrollbox enhet skapar enkel och säker styrning av ett flertal belysningslösningar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973900-41 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 80 mm |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Controlbox |
| Djup | 14 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 14 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7316180016100 |
