Dekorring Westal till Athena 18WSvart
Rek. pris 313 kr
287 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

till Athena 18W
Svart
287 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-01
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorring till Athena 18W från Westal är en dekorring som passar till armaturen Athena 18 w. Ringen klickas fast direkt på armaturen.
Varumärke
WestalBeskrivning
Dekorring till Athena 18W från Westal är en dekorring som passar till armaturen Athena 18 w. Ringen klickas fast direkt på armaturen.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7506894 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Material | Stål |
| Typ | Dekorring |
| EAN-nr | 7393047202111 |
